Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

«Барселона» розгромила «Реал» на його полі та вийшла у фінал Кубка Іспанії: відео

«Барселона» у матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії забила три голи у ворота «Реалу» на їх полі. Завдяки цьому «синьо-гранатові» вийшли у фінал турніру.

Реал – Барселона 0:3
Голи: Суарес, 50, 73 (пен), Варан, 70 (авт)

Перший матч між цими командами на полі «Барселони» закінчився в нічию 1:1. Тож він залишав хороші шанси для «Реалу» вийти у фінал Кубка Іспанії. І у першому таймі «вершкові» мали декілька нагод, щоб відкрити рахунок у цьому матчі. Лише один Вінісіус Жуніор тричі міг виводити «вершкових» вперед. Але в рамці воріт «Барселони» надійно діяв тер Штеген, раз по раз рятуючи свою команду. «Барселона», попри контроль м’яча, моментів у першому таймі майже не мала.

Натомість гості у другому таймі забили тричі. Дублем у цьому матчі відзначився Суарес. Спочатку він замкнув навіс від Дембеле. А згодом реалізував пенальті після фолу Каземіро у штрафному майданчику.

Між голами нападника «Барселони» м’яч у власні ворота забив Варан – захисник намагався перервати передачу на Суареса, але зробив це невдало.

Попри розгромний рахунок, «Реал» мав нагоди забити. Однак тер Штеген так і не дав відзначитися Вінісіусу Жуніору. Мессі, який проводив 40-ий матч у «ель-класіко», голом відзначитися не зумів.