Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Депутатів Київради від «Свободи» спіймали на корупційних «атаках» на забудовників – ЗМІ

Депутати Київської міської ради сотнями штампують рішення про створення скверів на перспективних для забудови ділянках. Як стверджують знаючі люди, таким чином, у багатьох випадках створюються умови для того, щоб банально «доїти» забудовників, пише видання Олігарх.

Відзначається, що третина ініціатив депутатів спрямована на рішення саме «скверного» питання. В абсолютних передовиках по подачі таких рішень – депутати ВО «Свобода». В середньому на одного «свободівця» приходиться 12 подібних рішень.

Серед них – депутати Ігор Мірошниченко, Михайло Буділов, Прохор Антоненко, Володимир Назаренко, Петро Кузик та Володимир Бохняк.

У пояснювальних матеріалах до рішень відзначається, що головною підставою для їх ініціювання є гнів місцевих жителів. Разом з тим, при більш детальному розгляді видно, що основу цих місцевих жителів становлять одні і ті ж активісти, які просто нагнітають ситуацію навколо будівництва.

Не оминають можливості «атакувати» забудовників і самі депутати. Той же Володимир Назаренко, якого в кінці травня представник компанії-забудовника ParkLand, юрист Вадим Балабан викрив в бажанні отримати неправомірну вигоду. За його словами, народний обранець вимагав 100 кв.м комерційного приміщення в обмін на свій «спокій».

Нагадаємо, «свободівці» погрожували заблокувати трибуну Київради через підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті.