Опубликовано

Дострокові вибори: депутат пояснив, що означало сьогоднішнє інавгураційне голосування Ради

Сьогоднішнім голосуванням за дату інавгурації депутати показали, що більшість політичних сил зацікавлені в дочасних виборах.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради (фракція «Солідарність») Олександр Горган.

За словами обранця, після голосування, яке відбулося сьогодні у Верховній Раді, знялися всі підозри про те, що депутати не готові голосувати за інавгурацію до 27 травня, тобто розсипалася вся конспірологічна теорія наближених до Зеленського осіб.

«Що стосується міфологеми, що до певної дати можна розігнати Верховну Раду, а після неї вже ні, то вона не працює. Зеленський, якщо захоче, може розігнати Верховну Раду будь-коли. Більше того, сьогодні знялись будь-які підозри про те, що в Раді є критична маса народних депутатів, які бояться перевиборів», – зазначив політик.

Також ведуча поцікавилася, що вплинуло на депутатів, які послідовно підтримували дату 28 травня, а сьогодні проголосували за 20 травня.

Пан Горган сказав, що дуже велика кількість депутатів наголошувала на тому, що інавгурацію треба проводити пізніше для того, щоб приїхало якомога більше високоповажних гостей.

«Сьогодні у Верховні Раді звучали запевнення з боку відповідальних представників МЗС про те, мовляв, не важливо, чи інавгурація відбудеться 20 чи 28 травня, гостей, яких би ми хотіли бачити, у будь-якому випадку не буде. А ті, хто зможуть приїхати 28 травня, і 20 приїдуть. Це було дуже суттєвим аргументом», – пояснив Горган.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати визначили дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського – 20 травня. Розгляд постанов відбувся за скороченою процедурою.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського