Опубликовано

Ендокринологи назвали перші ознаки проблем зі щитовидною залозою

Занепад сил, підвищена втома і дратівливість, сухість шкіри, біль у тілі – існує ряд ознак, які можуть говорить про те, що з вашою щитовидною залозою не все в порядку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Втрата енергії. Хвороби щитовидної залози впливають на рівень енергії і настрою. При гіпотиреозі відчуваються занепад сил, хронічна втома, млявість, загальмованість.

Когнітивна слабкість. Збій в нормальних функції щитовидки часто провокує появу ознак, що свідчать про погіршення роботи мозку – людина стає розсіяною, якість її розумової роботи падає, стає важче міркувати.

Зміни в серцебитті. При порушеннях в щитовидці люди можуть помітити, що частота серцевих скорочень зменшується, або, навпаки, серце починає скорочуватися набагато інтенсивніше.

Різка зміна ваги. Відчутний приріст ваги або його втрата за нетривалий час може говорити про підвищений або недостатній рівень гормонів щитовидної залози.

Погіршення шкіри і нігтів. Сильно виражена сухість шкіри і її свербіж нерідко виявляються ознакою дисфункції щитовидної залози. У свою чергу нігті можуть ставати ламкими, також на них виникають об’ємні поздовжні смуги.

Біль. Незрозумілі болі в тілі можуть бути пов’язані з гіпотиреозом.

Озноб і жар. Підвищена мерзлякуватість або ж гіперчутливість до тепла аж до відрази також можуть вказувати на захворювання щитовидної залози, які «ламають» в організмі механізм регуляції температури тіла.

Раніше повідомлялось, що забруднення повітря сприяє “старінню” легень і збільшує ризик небезпечного захворювання – хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ).

Перед цим професор Державного інституту психіатрії Нью-Йорка Стівен Руз під час засідання Американської психіатричної асоціації зазначив, що депресія несе серйозну небезпеку і часто призводить до руйнування судин.

Нагадаємо, газовані напої здатні спровокувати порушення мозкового кровообігу і, як наслідок, призвести до загибелі клітин головного мозку. Всього дві склянки сумнівною “шипучки” на 30% збільшують ризик виникнення інсульту в молодому віці.

Додамо, в 90% випадків інсульт викликають конкретні фактори ризику, яких можна уникнути: хронічні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, куріння, зайва вага, зловживання алкоголем, стрес і недостатня фізична активність. При цьому важливо: не забувати відпочивати, уникати стресових ситуацій, правильно харчуватися і займатися фізичними навантаженнями.

Крім того, вчені в черговий раз розповіли , які продукти провокують інсульт та інфаркт, тому ми розповімо, які продукти не слід вживати щоб уникнути цих страшних хвороб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.