Опубликовано

Гриневич не планує йти у відставку на перехідний період – ЗМІ

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич не планує залишати свою посаду на перехідний період.

Про це Гриневич повідомила в інтерв’ю, передає Цензор.НЕТ.

«Наразі я планую працювати. У нас літо – «гарячий період», і ми будемо працювати. Зрозуміло, що уряд може змінитися тільки тоді, коли коаліція в парламенті запропонує новий склад уряду», – розповіла міністр освіти.

Вона зазначила, що поки не вирішила чи братиме участь у парламентських виборах. До балотування в народні депутати її підштовхує бажання продовжувати «Нову українську школу».

Водночас, Гриневич констатувала, що команда президента Володимира Зеленського поки не проводила з нею консультацій. Крім того, міністр освіти повідомила, чи планує очолювати Міністерство освіти в новому уряді.

«Для цього я повинна ще зрозуміти, яке ця команда має бачення розвитку освіти і науки в Україні. Для того, щоб співпрацювати, потрібно мати спільну платформу і бачення змін. Поки такої дискусії у нас не було», – додала Гриневич.

Нагадаємо, заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що президент Володимир Зеленський призначив екс-міністра фінансів Олександра Данилюка Секретарем Ради національної безпеки і оборони.