Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Київ хочуть покрити безкоштовним Wi-Fi

У Києві хочуть створити єдину мережу безкоштовного Wi-Fi із залученням інвесторів.

Про це інформує прес-служба Київської міської ради.

Йдеться про розміщення точок доступу Wi-Fi на об’єктах комунальної власності столиці – нежитлових будинках, інженерних та інших спорудах.

Замовником концепції виступить «Київтелесервіс», підготовчі роботи здійснюватиме «Київське інвестиційне агентство». Наразі шукають інвесторів.

Зазначається, що мешканці та гості Києва зможуть вільно користуватися швидкісним інтернетом у парках і вулицях міста, незалежно від мобільних операторів і стану рахунку.

Крім цього, у міськраді зауважили, що у рамках Kyiv Smart City з 2017 року почали будівництво мережі Wi-Fi в туристичних місцях столиці.

Нині таких локацій уже 11: Андріївський узвіз, Контрактову, Михайлівську, Софійську та Поштову площі, Майдан Незалежності, парк Шевченка, Золоті Ворота, Палац спорту, Палац «Україна» і НСК «Олімпійський».

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація (КМДА) підвищила вартість за розміщення реклами в метро та іншому громадському транспорті більш ніж у два рази.