Опубликовано

Киянам субсидія за травень буде нарахована у наступних місяцях – КМДА

У травні кияни отримали квитанції на оплату комунальних послуг без відображення субсидії.

Субсидія не була відображена у квитанції на оплату комунальних послуг через зміни в її призначенні, прийняті Кабінетом міністрів, зазначив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко під час брифінгу, передає кореспондент інтернет-видання UA1

За його словами, наразі триває технічний процес нарахування субсидії за новим порядком, а субсидія за травень киянам буде нарахована у наступних квитанціях на сплату послуг ЖКГ.

Водночас міська влада звернулась до мешканців з проханням сплатити зазначені у квитанції суми, адже накопичений борг «може стати підставою для позбавлення субсидії у подальшому».

«Згідно з новим порядком призначення субсидій є категорії громадян, яким необхідно подати новий пакет документів для призначення субсидій: орендарі житла, внутрішньо переміщені особи, ті, хто мають заборгованість більше ніж 340 гривень, громадяни, у яких відбулись зміни у складі сім’ї. Всім іншим субсидію буде нараховано автоматично», – пояснив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА.

НагадаємоКП «Київтеплоенерго» має 4,4 млрд грн боргів за газ перед НАК «Нафтогаз України». Через це «Нафтогаз» не укладає договір з комунальним підприємством, а кияни залишаються без гарячої води.