Опубликовано

Львівська облрада завчасно не повертатиме Садовому вивезення сміття

Львівська обласна рада під час завтрашньої сесії не розглядатиме питання про повернення з 1 квітня Львову повноважень з вивезення сміття. Відтак, меморандум, за яким область перейняла відповідну функцію до 30 червня 2019 року, буде виконаний до кінця.

Про це сьогодні під час сесії Львівської міськради повідомив Валерій Веремчук.

Депутат зазначив, що повернувся з колегії ЛОР, на якій було прийняте відповідне рішення.

«Звичайно, є ряд запитань, як місто робитиме це з липня, але наразі це така позитивна річ. Бо  принаймні з квітня сміття у Львові не буде», ­ — зазначив Веремчук.

Нагадаємо, повернення Львову повноважень з вивезення сміття вже з 1 квітня ініціював голова обласної ради Олександр Ганущин. Скорочення терміну дії меморандуму між ЛМР та ЛОДА  він пояснив тим, що  Андрій Садовий оголосив про завершення своєї виборчої кампанії і йому саме час повертатися до своїх робочих обов’язків.

Водночас, сьогодні під час сесії ЛМР  заступник Садового заявив, що Львів готовий знову вивозити сміття. Деталей Сергій Бабак не розкрив, втім запевнив, що переговори з полігонами та громадами місто вело.

При цьому депутати Львова скорочення терміну дії меморандуму не підтримали.  Сьогодні під час месії голови фракції ЛМР звернулися до голів фракції ЛОР з проханням не вносити зміни у рішення обласної ради, щоб повністю реалізувати домовленості «у фінансовому і часовому вимірі».  Очевидно, це звернення колег з міста під час колегії підтримали обласні депутати.

Як відомо, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.