Опубликовано

Ляшко вимагає зібрати засідання уряду через премію Коболєва

Негайно зібратися на засідання і змусити керівників «Нафтогазу» повернути 1,4 мільярда гривень незаконно отриманих премій вимагає від уряду Олег Ляшко. Політик підкреслив, урядовці не мають права продовжувати контракт із Андрієм Коболєвим, поки він не поверне вкрадені у українців гроші.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ.

«В країна, де мільйони людей рахують кожну копійку, щоб заплатити за комуналку, голова «Нафтогазу» Коболєв отримує більше 5 мільйонів гривень зарплати щомісяця, ще й премії собі «космічні» виписує за рішення Стокгольмського арбітражу, яке ще не набуло чинності. За цим рішенням країна ще не отримала жодної копійки, а керівники «Нафтогазу» вже виплатили собі 1,4 мільярда гривень. Яка світова корпорація виплачує найманим менеджерам такі «космічні» премії і бонуси? Такого ніде в світі немає. Тому це просто розкрадання коштів українців!», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ закликав уряд спуститися з небес і не мовчати, коли розкрадають бюджетні кошти.

«Можливо ви не знаєте, як живуть українці? Я вам розкажу! Люди ледве кінці з кінцями зводять, поки керівники «Нафтогазу» собі мільярдні премії виписують. І уряд закриває на це очі і робить вигляд, що цього мародерства під час суцільної бідності немає. Я звертаюся до вашої совісті, якщо вона ще є: негайно зберіться на засідання уряду з одним питанням – щоб Коболєв повернув 1,4 мільярда гривень премії, які він незаконно отримав», – звернувся до урядовців народний депутат.

Олег Ляшко пригрозив урядовцям судом, якщо вони не вирішать питання із поверненням премій керівників «Нафтогазу» до державного бюджету.

«Де НАБУ та антикорупційні органи? Чому вони закривають очі на те, що мільярди забирають в українців і виводять в офшори? Це і є доказом того, що в Україні насправді немає реальної боротьби з корупцією. Суцільний обман і грабунок людей! При цьому, жоден з урядовців не вийшов і не сказав, що Коболєв грабує українців, що це нечесно і несправедливо, що треба це припинити. Або ви наведете порядок в країні, або я вас всіх посаджу у тюрму за те, що ви зараз робите!», – заявив Ляшко.

Нагадаємо, команда Ляшка добилася ухвалення нового закону на захист металургів у першому читанні.