Опубликовано

Мосійчук ініціюватиме перевірку нічного візиту Ситника до Порошенка

Народний депутат від «Радикальної партії» має намір ініціювати перевірку домашньої нічної зустрічі президента Петра Порошенка із главою Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, під час цієї зустрічі, на якій, як запевняє директор НАБУ, обговорювався законопроект «Про Вищий антикорупційний суд», мав місце конфлікт інтересів.

Як пояснює нардеп, Ситник не є суб’єктом законодавчої ініціативи, а Вищий антикорупційний суд буде розглядати справи, які розслідує НАБУ, зокрема й визначати законність дій детективів і прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Неформальне спілкування глави НАБУ щодо норм цього законопроекту з суб’єктом законодавчої ініціативи – президентом, на думку Мосійчука, є конфліктом інтересів.

«В ході цього спілкування директор НАБУ Артем Ситник мав намір, впливав а можливо і вплинув на суб’єкта законодавчої ініціативи. При цьому він нікому (!!!) не повідомляв в установленому законом порядку про конфлікт інтересів який мав місце з його боку під час цієї зустрічі», – зазначив депутат.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро підозрює нардепа Ігоря Мосійчука  в незаконному збагаченні. Йдеться, зокрема, про незадекларований будинок на Київщині, в якому нардеп-«радикал» оселився разом із дружиною.

Нещодавно генеральному прокурору Юрію Луценку було внесено подання на зняття з Мосійчука депутатської недоторканності.