Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

На Донеччині кіберполіція перекрила канал незаконної трансляції 2,5 тисяч телеканалів

Мешканець Маріуполя за щомісячну оплату незаконно надавав користувачам доступ до майже 2,5 тисяч телеканалів та 5 тисяч фільмів.

Серед них і ті, що висвітлюють діяльність терористичних та сепаратистських організацій так званих «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки», повідомляє Кіберполіція України.

Зокрема, надання передплати до цього сервісу здійснювалося наступним чином: коли клієнт заходив на сайт вперше, йому надавався доступ до порталу в тестовому режимі на 24 години.

Після тестування зацікавлена особа зверталась до адміністратора порталу для оформлення передплати. В подальшому зловмисник надавав інструкцію оплати послуги за допомогою електронних гаманців. 

Поліцейські провели обшук у його квартирі у місті Маріуполь. Вилучено системний блок, ноутбук з програмним забезпеченням, флеш-носії з даними та два блокноти з чорновими записами. Усю техніку направлено на експертизу.

Раніше, кіберполіція спіймала 23-річного хакера, який створював віруси для викрадення логінів та паролів.