Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441
Комментариев нет

На Донеччині кіберполіція перекрила канал незаконної трансляції 2,5 тисяч телеканалів

Мешканець Маріуполя за щомісячну оплату незаконно надавав користувачам доступ до майже 2,5 тисяч телеканалів та 5 тисяч фільмів.

Серед них і ті, що висвітлюють діяльність терористичних та сепаратистських організацій так званих «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки», повідомляє Кіберполіція України.

Зокрема, надання передплати до цього сервісу здійснювалося наступним чином: коли клієнт заходив на сайт вперше, йому надавався доступ до порталу в тестовому режимі на 24 години.

Після тестування зацікавлена особа зверталась до адміністратора порталу для оформлення передплати. В подальшому зловмисник надавав інструкцію оплати послуги за допомогою електронних гаманців. 

Поліцейські провели обшук у його квартирі у місті Маріуполь. Вилучено системний блок, ноутбук з програмним забезпеченням, флеш-носії з даними та два блокноти з чорновими записами. Усю техніку направлено на експертизу.

Раніше, кіберполіція спіймала 23-річного хакера, який створював віруси для викрадення логінів та паролів.

Добавить комментарий