Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Напади на активістів: біля вілли Авакова в Італії влаштували акцію проти бездіяльності поліції

Активісти влаштували «художню» акцію під стінами вілли міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Італії , протестуючи проти свавілля та бездіяльності системи Нацполіції в Україні щодо громадських активістів.

Про це активісти повідомили на своїй сторінці «Речовий доказ» у Facebook.

«Тут мешкає корумпований голова МВС України який відмовляє в правосудді активістам та журналістам, що були вбиті або стали жертвами атак та переслідувань», – пишуть активісти про віллу міністра, що знаходиться на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео у регіоні Лаціо.

Зазначається, що на паркан розкішного маєтку активісти нанесли прізвища та дати народження і смерті Катерини Гандзюк, Олександра Музичка, Павла Шеремета та Ірини Ноздровської.

Активісти наголошують, що саме за час каденції Арсена Авакова вбили цих людей.

«40 фотографій постраждалих активістів зі списку Катерини Гандзюк також нагадали міністру про те, що завдяки свавіллю та умисній бездіяльності системи Нацполіції, в Україні проти громадських активістів розгорнувся справжній терор», – йдеться у повідомленні. 

За словами активістів, «поліцейські відверто саботують розслідування та не карають замовників нападів, а сам міністр внутрішніх справ взагалі не коментує постійне переслідування активістів».

«Попри проведені десятки акцій протесту, Аваков так і не поніс жодної відповідальності за свою злочинну діяльність. Але ми не забудемо про це. 
І не зупинимось, поки винні у вбивствах та побиттях активістів не будуть покарані», – пообіцяли вони.

Нагадаємо, адвокат Масі Найєм вважає, що президент Порошенко, глава МВС Аваков і генпрокурор Луценко не зацікавлені у притягненні до відповідальності винних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк.