Опубликовано

«Народний фронт» затягує обрання нового складу ЦВК – нардеп

Голова міжфракційного об’єднання ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявив, що «Народний фронт» затягує проведення голосування у Верховній Раді за новий склад Центральної виборчої комісії.

Іллєнко у коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 пояснив таку позицію «Народного фронту» тим, що «фронтовики» виступають проти проведення дострокових виборів у парламент.

За словами нардепа, частина народних депутатів побоюється проведення дострокових виборів.

«Перш за все, це «Народний фронт», але я так розумію, що це не тільки вони. Вони категорично виступають проти імовірних дострокових парламентських виборів. «Фронтовики» вважають, що зараз змінити склад ЦВК – це відкрити ще один шлюз, ще одні ворота до дострокових парламентських виборів», – зазначив Іллєнко.

На думку Іллєнка, зі старим складом ЦВК навряд чи хтось піде на дострокові вибори. Він додав, що призначення нового складу комісії відбудеться не раніше, ніж у кінці червня.

«Чому саме кінець червня? Тому що кінець червня це дедлайн, після якого неможливо навіть теоретично оголосити дострокові парламентські вибори, бо не можна в останні півроку повноважень президента розпускати парламент», – резюмував нардеп.Нагадаємо, глава фракції «Народного фронту» в Раді Максим Бурбак заявив під час погоджувальної ради про ініціювання політсилою створення структури для вирішення проблем українців, які працюють за кордоном.