Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Парубій у програмі «DROZDOV»: «У мене питання: ви Україну хочете винести за дужки?»

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не частий гість на українських телеканалах. Зазвичай, він намагається не особливо афішувати свої поглядів обмежуючись тільки робочими моментами. Тому й так важливо почути те, що він хоче донести до ширшого загалу.

Телеканал ZIK відібрав найбільш резонансні заяви голови ВРУ, які він зробив в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (прямі цитати подані в лапках).

Вибори президента-2019 – це боротьба двох концепцій, навіть не двох людей. «В одній концепції є все те, що я вважаю важливим. Натомість у другій, де Зеленський не говорить про свої погляди, але озвучують речники, що, виявляється, мову, культуру, історію і територію треба «винести за дужки». У мене питання: ви Україну хочете винести за дужки?».

Зеленський – це голограма. «Знаю його лише як актора. Я бачив уривками «Слугу народу», зокрема сцену, де розстрілювали парламент. Багато хто цьому аплодує. Чому? У цьому залі сидять Рафат Чубаров, Мустафа Джемілєв, Дмитро Ярош, багато бійців АТО, майданівці, волонтери».

Українці мали безліч питань і застережень щодо Грушевського. Те, що ми сьогодні називаємо зрадою – квіточки порівняно з тим, які застереження мали сучасники Скоропадського. «Якби тоді ми втримали українську державу, не було б Голодомору, знищення української інтелігенції та цілих поколінь дисидентів».

Коли один за кандидатів говорить, що треба на колінах прийти до Путіна, у мене виникає великий острах. «Ця людина вибачалась перед Кадировим і каже, що ми «шукатимемо рішення десь посередині». Ми не йшли в Росію. Там немає наших танків – це їхні танки стоять тут. І ця людина претендує на роль головнокомандувача?».

Петро Порошенко для мене є гарантією того, що він ні на дипломатичному, ні на міліарному фронті не здасть інтересів України. «Так, коли було звільнено дві третини територій, окупованих росіянами, він давав наказ про український контрнаступ».

У нас є два вибори – стати на коліна і «домовлятися десь посередині» або боротись на морі, на суші та у повітрі за незалежність своєї країни.

Проукраїнська і проєвропейська більшість збережеться у парламенті, хто б не був обраний в парламентів. Ключові питання щодо безпеки держави ухвалюватимуться Радою так, як ухвалювались до того.

Перехід України до парламентської республіки. «Я переконаний, що всі питання економічні, соціальні, розвитку та реформування мають бути в парламенті та уряді. Втім, питання безпеки і закордонних справ мають бути прерогативою президента. Ці питання потребують негайних рішень у випадку агресії, що йде проти України».

Повне інтерв’ю можна переглянути на каналі ZIKу в YouTube