Опубликовано

Петренко – гей! Почуй людей: Мухарський знову оголився в центрі Києва

Шоумен і громадський діяч Антін Мухарський продовжує протестувати проти злочинного Міністерства юстиції, яке очолює Павло Петренко.

Чергову оголену акцію шоумен влаштував прямо на Майдані Незалежності в Києві, повідомляє «ТСН«.

Цього разу Мухарський роздягнувся до гола, прикрившись лише листком паперу, на якому було написано «Петренко – гей, послухай людей!». За його словами, він хоче «привернути увагу до злочинного міністерства юстиції».

Шоумен звернув увагу на прийнятий Верховною Радою закон №7277, яким державним виконавцям надається необмежена влада в країні.

«Вони можуть без суду і слідства накладати арешти на майно, накладати заборону на виїзд за кордон, доставляти нас в наручниках у відділи поліції, забирати у нас зброю, порушуючи право на захист. Все це є зазіханням на наші конституційні права. Я вже три роки маю справу з міністерством юстиції, яке очолює Павло Петренко, і знаю, як у людей з підробленими виконавчими приписами можуть забрати все – так сталося і зі мною», – запевняє він.

Крім півтора мільйона гривень, які вже відібрали на користь дружини, за словами Мухарського, у нього також вилучили дві машини та інше майно, хоча вже три роки немає рішення Оболонського суду щодо цих розпоряджень і дій виконавців.

Він також закликає таких же постраждалих від виконавчої служби підтримати його.

«Не бійтеся роздягнутися і сказати – я голий чоловік в країні, де закону немає. І викладайте це з хештегом #законвж*пу», – закликав Мухарський.Як відомо, Шоумен Антін Мухарський повністю голим звернувся до міністра юстиції Павлу Петренко під Оболонським судом м. Києва, в якому протягом декількох років тягнеться його справу з колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою.