Опубликовано

Політолог розповів, що чекає на Ситника і Холодницького після виборів

Політолог Кирило Молчанов заявив, що директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький можуть піти у відставку після виборів.

Таку думку він висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що відновлення справи проти Ситника і Холодницького за рішенням суду ні до чого не приведе.

«По-перше, дуже складно процесуально кого-небудь з них зняти, для цього потрібно проводити розслідування, а потім конкурс. Це практично не піддається реалізації на найближчому етапі. По-друге, Ситник і Холодницький як би пов’язані одним ланцюгом. Вони знаходяться в залежності один від одного. Ситнику і Холодницькому буде простіше домовитися, ніж разом «йти на дно», – пояснив Молчанов.

Політолог зазначив, що до закінчення періоду виборів і політичних перестановок директору НАБУ і главі САП нічого не загрожує. За його словами, він не виключає, що після виборів буде проведено аудит НАБУ, після якого Ситник подасть у відставку. Молчанов додав, що ймовірно така ж доля чекає і Холодницького.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва 7 березня відмовився зобов’язати НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо судді Оболонського суду Києва Тетяни Демчини, колишньої дружини першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини.