Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Порошенко назвав дві області України, де може атакувати Росія

Москва хоче з’єднати незаконно анексований український півострів Крим з окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Про це, в рамках робочої поїздки до Чернігівської області, сказав президент України Петро Порошенко під час спілкування з місцевими жителями, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Аби убезпечитися від агресії, Україна має тримати зброю напоготові на території Донецької та Запорізької областей в узбережжі Азовського моря.

За словами Порошенка, ЗСУ здійснить передислокацію військ для захисту кордону, в тому числі у Чернігівській області, щоб війська ворога не зайшли всередину держави.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

“Ми маємо забезпечити безпеку, захистити кожного українського громадянина”, – наголосив Порошенко.

Він також підкреслив, що влада не обмежуватиме конституційні права українців заборонами, не робитиме мобілізацію та конфіскацію та не переноситиме вибори.

Нагадаємо, у Запоріжжі збираються заборонити використання військової форми, крім військових, Нацгвардії і силових структур.

Також ми писали, закон про введення воєнного стану в Україні набув остаточної сили.