Опубликовано

Принц Філіп вибачився перед жінкою, що зазнала травм у ДТП за його участю

Герцог Единбурзький, врешті-решт, вибачився перед жінкою, яка зламала зап’ясток у ДТП за його участю.

У листі до Емми Феірвезер, 97-річний принц Філіп припустив, що відблиск сонця став причиною інциденту, який трапився на трасі поблизу садиби Сандрінгем у Норфолк 17 січня, – інформує видання The Guardian.

Його вибачення з’явилися після широкомасштабної критики, що вибухнула після інциденту. Феірвезер назвала герцога «надзвичайно незворушним та нетактовним» після того, як через 48 годин після інциденту, його помітили не пристебнутим за кермом нової автівки. Вона приєдналася до закликів судити його у випадку, якщо виявиться, що зіткнення сталося з його провини.

У друкованому листі до Феірвезер Філіп написав: «Я хотів би, щоб ви знали, що мені дуже прикро за свою участь в аварії на перехресті Бабінглі. Я перетинав це перехрестя безліч разів та дуже добре знаю активний рух, що існує на головній дорозі у цей час».

«Це був яскравий сонячний день та близько третьої години дня, сонце було низько над Вош. Іншими словами, сонце світило над головною дорогою. У нормальних умовах я не мав би жодних труднощів, щоб помітити рух з Дерсінгема, проте я можу лише припустити, що не помітив авто, що їхало, та дуже переймаюся наслідками».

Він додав: «Після інциденту я був трохи шокований, проте мені дуже пощастило, що ніхто з вас серйозно не постраждав. Коли натовп почав збиратися, місцеві поліцейські порадили мені повернутися до Сандрінгему. Відтоді, я дізнався, що ви зламали руку. Мені дуже шкода з приводу цієї травми».

«Я бажаю вам швидкого одужання».

Лист, датований 21 січня, підписаний: «З повагою, Філіп».

Феірвезер сказала, що вона дуже зраділа, отримавши листа. Раніше вона скаржилася у ЗМІ на королівську сім’ю. У той час як поліцейський передав їх побажання «усього найкращого», а фрейліна королеви залишила голосове повідомленні, вона була розчарована відсутністю будь-якого прямого вибачення від герцога, сказала вона.

«Мені дуже приємно, що він підписався «Філіп», та не вжив офіційного титулу. Я була приємно здивована тоном листа, – розповіла вона виданню Sunday Mirror. – Багато людей стверджувало, що не варто очікувати людяності від принца Філіпа, проте – це саме те, що я побачила у цьому листі», – додала Феірвезер.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK