Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Рейдера-хабарника Будника прилаштували на нову посаду в Нацполіції

Колишнього начальника Поліції охорони Сергія Будника, котрого було впіймано на отриманні хабара, призначено радником голови департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції Сергія Князєва.

Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь Нацполіції.

Зокрема, у відомстві зазначили, що генерал поліції третього рангу Будник наразі проходить службу в Національній поліції у вказаному департаменті. При цьому там не уточнили, коли саме його було призначено на посаду.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Сергія Будника затримали під час отримання 96 тис. гривень хабара. Однак Спеціалізована антикорупційна прокуратура не вбачила в цьому складу злочину й закрила кримінальне провадження.

Слід зазначити, Будник є фігурантом низки рейдерських захоплень, зокрема, він брав участь у «віджиманні» Житомирської кондитерської фабрики.

Також він причетний до інших незаконних дій – приховав «царські» статки від електронного декларування, покриває своїх підлеглих, які напали на журналіста UA1, та погрожував розправою головному редакторові інформагентства «ІБ «Сек’юріті Юей» Олександру Краснопьорову за викривальні публікації щодо його корупції.