Опубликовано

Розслідування про корупцію в «Укроборонпромі»: Гладковський-молодший відповів журналістам

Ігор Гладковський, син колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, у неоднозначному відео відповів журналістам на розслідування щодо корупційних схем в «Укроборонпромі».

Зауважимо, що у вищезазначеному розслідуванні журналістів проекту Bihus.Info фігурують як Гладковський-старший, так і молодший.

Читайте також: Татковий синок та консул на Сейшелах: що потрібно знати про Ігоря Гладковського

На переконання Ігоря Гладковського, метою розслідування журналістів була дискредитація чинного президента Петра Порошенка під час виборчої кампанії.

«І це головна причина появи розслідування програми «Наші гроші». Для цього обирають людину пов’язану міцними робочими стосунками з головою держави. І накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: «команда – погана, то ж і президент – поганий. Такою мішенню для фейків було обрано мого батька першого заступника секретаря РНБО – Олега Гладковського», – стверджує він.

До слова, Гладковський-старший перебуває з гарантом у дружніх взаєминах, а раніше вони були бізнес-партнерами.

Також у своєму зверненні Гладковський-молодший пообіцяв найближчим часом назвати ім’я того, «хто насправді зліпив цей фейк і злив його журналістам».

«Я точно знаю, що автори цього фейку проти мене не займалися ніяким розслідуванням 3 роки, як заявляють у програмі. Всі оприлюднені в ефірі документи журналістам передали пакетом — для «зливу» напередодні виборів. Ви маєте право знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці», — заявив Ігор Гладковський.

Не оминув син колишнього заступника секретаря РНБО увагою й свою персону. За його словами, він – ніякий не мажор, а звичайнісінький український підприємець, що веде бізнес з дистрибуції автомобілів Hyundai до України та мікрокредитування.

Гладковський дав відповідь журналістам, які звинуватили його у продажі військової техніки з РФ: дивіться відео