Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Сибірка на Одещині: бійців Нацгвардії стягують в район спалаху захворювання

У селі Міняйлівка на Одещині, де було зафіксовано зараження сибіркою, ввели двотижневий карантин. З 5 напередодні госпіталізованих селян в одного лікарі підтвердили сибірку, передає ТСН.

Для контролю за Міняйлівкою було виставлено шість блокпостів, де чергує поліція та надзвичайники. Наразі в селі проводять дезінфекцію.

Крім того, в район перекидають бійців Національної гвардії, які встановляють живий ланцюг по периметру всього села. Водночас, медики та санітари проводять моніторинг прилеглих сіл.

«Ми проводили заходи щодо вакцинації великої рогатої худоби у 20-кілометровій зоні. Провели повну перевірку населення в Міняйлівці, Фуратівці, Фараонівці, Петропавлівці та Старосіллі щодо наявності захворювання на сибірську виразку. Жоден випадок не підтвердився окрім оцих п’ятьох захворюваних які доставлені до Саратської ЦРЛ», – голова Саратської райдержадміністрації Антон Лобан.

Мешканців Міняйлівки найбільше лякає можливе знищення худоби, яка годує багато родин.Як відомо, масове отруєння питною водою в окупованому місті Макіївка на Донеччині сталось через використання марганцю для знезараження замість хлорування.