Опубликовано

Ситник: Холодницького не збиралися слухати, але добре, що він про це переживає

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що ніхто не збирався прослуховувати співробітників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та її очільника Назара Холодницького.

Про це Ситник повідомив у коментарі Українській правді.

Він запевнив, що ніхто не наближався до будівлі САП та Холодницького, й не збирався їх прослуховувати. Натомість, стверджує Ситник, представники Спецпрокуратури почали блокувати співробітників Бюро.

«Наш екіпаж запитує їх: «Чому ви нас блокуєте?». Вони мовчать. В якийсь момент наш працівник сів у авто, яке заважало проїзду, відігнав його, і хлопці собі далі поїхали. Ніхто не затриманий, всі на роботі, робота триває», – заявив глава НАБУ.

Він укотре назвав неправдою заяву Холодницького про те, що НАБУ намагалося його прослуховувати. За словами Ситника, працівники, яких намагалися блокувати, жодного стосунку не мають до прокладання кабелю для прослуховування.

Водночас пояснити, що співробітники НАБУ робили поруч із САП, Ситник відмовився.

«Не можу розкривати деталі, але як то кажуть: опинилися не в тому місці, не в той час. Але те, що Назар Іванович переживає, що його всі слухають – це добре. Переживання щодо контролю завжди добре», – підсумував він.

Нагадаємо, у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вважають, що перебування Артема Ситника на посаді керівника Національного антикорупційного бюро несумісне із протидією корупції.