Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Старший інспектор митниці в київському аеропорту погоріла на хабарі

Правоохоронці затримали старшого державного інспектора відділу митного оформлення № 5 митного посту «Київ — Аеропорт» Київської міської митниці Державної фіскальної служби безпосередньо після одержання останньої частини хабара в розмірі 1200 доларів.

Старший держінспектор отримала чотирма частинами хабара у розмірі 3400 доларів, повідомили у прес-службі Центрального регіону України.

Неправомірна вигода була отримана в обмін на безперешкодне переміщення товарів в міжнародному пункті пропуску «Київ-Аеропорт» та не створення штучних перешкод. Отримання старшим держінспектором вказаних сум задокументовано під час проведення розшукових дій.

Наразі затриманій готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання відносно неї запобіжного заходу у виді взяття під варту та про відсторонення від займаної посади.

НагадаємоСпеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд взяти під варту неформального керівника компанії «Трейд Коммодіті» Володимира Гарькавого і встановити заставу в розмірі 25 млн гривень.