Опубликовано

Супрун розвінчала популярні міфи про алкоголь: що потрібно знати

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розвінчала популярні міфи про алкоголь і закликала ні в якому разі не сідати за кермо після вживання спиртного.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост в Facebook.

Так, алкоголь не рятує від депресії. Ті, хто не п’є, і ті, хто зловживає, мають приблизно однакові шанси на депресію – 70% і 80% відповідно. Люди, які п’ють келих вина щодня, мають найнижчі шанси.

За словами Супрун, “вміти пити” погано, оскільки людина, яка довго не п’яніє, не відчуває, як спирт у печінці стає оцтовим альдегідом, токсичним для здоров’я. При цьому безпечної дози алкоголю не існує: спиртне діє на кожну клітину тіла і їй шкодить. Алкоголь не продовжує життя, його не можна поєднувати з кавою.

Крім того, мозок жінок і чоловіків реагує на алкоголь по-різному: жінки більш уразливі. Також алкоголь погіршує здатність міркувати логічно і раціонально, змінює роботу генів, залучених в обмін холестерину і підтримку цілісності судин.

Супрун розвінчала популярні міфи про алкоголь: що потрібно знати

Супрун розвінчала популярні міфи про алкоголь: що потрібно знати

Нагадаємо, раніше вчені з Оксфордського університету спростували твердження про те, що вживання одного-двох алкогольних напоїв в день може захистити від інсульту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.