Опубликовано

Свобода обійшлася дорого, – скандальний Сергій Полунін про любов до Путіна

Український артист балету Сергій Полунін, який осоромився своїми гучними заявами про підтримку і любов до очільника Кремля Володимира Путіна, прокоментував свої дії у відвертому інтерв’ю одному із російських ЗМІ.

Полунін неодноразово висловлював свою симпатію Росії та її президенту. В одному з останніх постів на своїй сторінці в Instagram він називає Путіна «лідером всього світу».

Читайте також: Сергій Полунін отримав відмову від Паризької опери: реакція скандального танцівника

Також напередодні користувачів у мережі шокувало нове тату танцівника – президент Росії на грудях. Так, днями Полунін дав відверте інтерв’ю російському шоу Дмитра Борисова «Ексклюзив» на Першому каналі. Як виявилося, він зробив татуювання з очільником Кремля в Англії у день виборів.

Дуже багато негативної реакції преси на одну людину. Я сам потрапляв під такий тиск і знаю, як це непросто захищатися від такої енергії. На той момент я вважав себе дуже сильним і хотів захистити людину. Я зробив його татуювання, тому що ношу на грудях ангела зі словами «Спаси і збережи», він тепер над Володимиром Путіним і захищає його,
– заявив артист балету.

Що цікаво, тату з Путіним йому зробили в циганському таборі. «Цигани – люди, вільні від політики. Тому просто сказали: «Без проблем». В іншому місці, можливо, і відмовили б. У тату-салонах всюди свої правила», – зазначив Сергій.


Публікація Сергія Полуніна в Instagram / Скріншот

Читайте також: Як оскандалився Сергій Полунін: підтримка Росії, татуювання з Путіним і російський паспорт

Також Полунін прокоментував свій скандальний пост про людей з надмірною вагою, зазначивши, що такі заяви «йшли від добра».

Я дійсно вважаю, що люди повинні займатися собою. Це як зуби чистити. Прокинувся, ти повинен хоча б 15-30 хвилин позайматися – так твоя енергія оновлюється, ти краще себе почуваєш. На Заході вони сприйняли це моє «давайте займатися, давайте худнути» як образу,
– пояснив він.

Скандальний артист додав, що раніше двічі намагався отримати російський паспорт.

Читайте також: Росія та Україна завжди будуть разом: танцівник Сергій Полунін приголомшив скандальною заявою

«У мене дідусі з Росії та бабусі з Росії – ДНК твоє знає, звідки ти. І Росія для мене була важлива на рівні підсвідомості. Приїжджаючи в Росію, навіть в Сибір, я заряджаюсь», – пояснив він.

Додамо, що Сергій Полунін видалив свою попередню сторінку в Instagram зі скандальними публікаціями.