Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

То була страшна агресія, – віце-спікер про ставлення до неї колег у Раді

Позиція «Самопомочі» щодо законопроекту про «особливий статус» Донбасу обернулася страшною агресією та шквалом знецінення.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Гостя програми, відповідаючи на запитання про роботу в парламенті та співпрацю із депутатами, зауважила, що працює не заради чийогось схвалення.

Заступник голови Верховної Ради України нагадала, що в день голосування законопроекту щодо «особливого статусу» Донбасу вона та фракція «Самопоміч» виступили проти цих змін, що обернулося проти них «страшною агресією» з боку колег у парламенті, від представників влади та експертного середовища.

«Це був величезний шквал знецінення від багатьох людей, які називають себе експертами. А сьогодні кажуть, що нічого такого начебто не було. До речі, і від послів, і від міжнародних партнерів було те ж саме – не дуже приємні розмови тривали. Але це досвід. Я цю позицію зайняла для того, щоб захистити Конституцію і захистити нас від розколу і юридичної окупації», – зазначила Оксана Сироїд.

Віце-спікер також прокоментувала, як голосуватиме на президентських виборах. Вона запевнила, що не буде голосувати за «менше зло», водночас на виборчу дільницю таки піде.

«У мене є опція – піти і зіпсувати бюлетень», – зазначила гостя програми.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року Верховна Рада пролонгувала дію закону про «особливий статус» Донбасу до 31 грудня 2019 року. Розгляд проекту закону викликав у залі гостру дискусію. Так, у фракції «Самопоміч» заявили, що в законі йдеться про амністію для убивць українців та наголосили, що голосування «зірве маски» у парламенті. Депутати розгорнули плакат проти закону про «особливий статус» Донбасу.