Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Трампу поставили фіктивний діагноз, щоб «відмазати» від армії, – NYT

Медичний документ із фіктивним діагнозом для Дональда Трампа, що звільняв його від проходження військової служби, був наданий лікарем, який орендував у його батька офіс.

Про це йдеться в дослідженні американського видання The New York Times, оприлюдненому в середу, передає «Укрінформ».

«Восени 1968 року Дональду Трампу був своєчасно поставлений діагноз кісткової шпори (наріст, утворений поверх нормальної кістки – ред.), що дозволило йому отримати медичне звільнення від військової служби під час кампанії у В’єтнамі», – зазначається в публікації.

Впродовж наступних 50-ти років було таємницею, як оформили це звільнення і хто поставив такий діагноз. Сам же Трамп під час президентської кампанії заявив, що не може згадати, хто підписав медичні висновки.

Тепер таке пояснення з’явилося, пише газета.

«Йдеться про лікаря-подолога (який займається лікуванням ступней – ред.) з Квінсу, який орендував свій офіс у батька Трампа, Фреда Трампа-старшого», – зауважується в публікації.

При цьому недвозначно припускається, що такий діагноз був поставлений і оформлений документально на знак люб’язності батьку нинішнього президента США.

Сам доктор Баунштейн, причетний до цієї історії, помер у 2007 році. Однак про все докладно розповіли доньки лікаря, які стверджують, що батько ділився з ними про цей випадок.

«Це було історією сім’ї», – зазначила виданню одна з доньок лікаря Еліза Браунштейн. Вона додала, що це завжди буде предметом обговорення як в колі родини, так і з друзями.

Тим часом, NYT не знайшла документів, які підтверджували би оплачені рахунки. Однак зазначається, що Білий дім також не відповів на запит газети прокоментувати ситуацію.