Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

У дискредитації антикорупційних органів винна влада – експерт

Політолог Кирило Молчанов вважає, що стравлювати між собою Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП) вигідно владі.

У коментарі для golos.ua політолог зазначив, що в Україні не варто очікувати ефективної боротьби з корупцією.

«Стравлювати між собою НАБУ і САП вигідно політичному класу. Потрібно розуміти, що в Україні не варто очікувати ефективної боротьби з корупцією. Всі сили кинуті не на боротьбу з нею, а на боротьбу один з одним. При цьому НАБУ і САП підвішені на гачку у Генпрокуратури», – пояснив Молчанов.

Водночас, політолог заявив, що директор НАБУ Артем Ситник і глава САП Назар Холодницький найближчим часом збережуть свої посади, щоб влада не втратила своє обличчя перед західними партнерами.

Нагадаємо, спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький має намір ініціювати заборону на законодавчому рівні Національне антикорупційне бюро розголошувати дані досудового розслідування.