Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

У Росії назвали дату та місце зустрічі Путіна та Кім Чен Ина

З’явилися дані, що 25 квітня в кампусі Далекосхідного федерального університету на острові Руський має відбутися зустріч президента Росії Володимира Путіна і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це пише російське видання Коммерсант, посилаючись на власні джерела.

Зазначається, що Кім Чен Ин приїде в Росію 24 квітня на тому ж бронепоїзді, на якому в 2002 році приїжджав його батько Кім Чен Ір.

Ввечері після зустрічі Путін вилетить до Китаю, а Кім Чен Ин залишиться у Владивостоці ще на один день, де для нього буде проведена “культурна програма”.

Нагадаємо, у вересні минулого року, постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі під час виступу на засіданні Ради безпеки заявив, що брата лідера Північної Кореї Кім Чен Ина Кім Чон Нама вбили не без допомоги Росії.

Крім того, у лютому Кім Чен Ин у Ханої зустрічався із президентом США Дональдом Трампом. Проте зустріч завершилася без досягнутих домовленостей та раніше запланованого терміну.