Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

У Харкові зник ключовий свідок у справі про ДТП Зайцевої

У Харкові зникла лікар Олена Федірко, яка оглядала у жовтні 2017 року підозрювану у скоєнні смертельного ДТП Олену Зайцеву і виявила у її крові опіати, повідомило ТСН.

Наразі відомо, що Федірко офіційно зареєстрована і прописана разом із сином у Харкові, але сусіди стверджують, що не бачили жінку близько двох місяців.

Також лікаря шукають, але не можуть знайти судові пристави, які хочуть вручити повістку. При цьому, жінку не можуть знайти й у родичів, а телефон виключений.

Зазначається, зо Федірко звільнилася з наркологічного диспансеру два місці тому і її на місці роботи більше не бачили

Федірко є лікарем, яка оглядала Зайцеву та складала акт експертизи з наявними опіатами. При цьому, цих аналізів було не достатньо для повторної експертизи і тепер захист Зайцевої зможе спробувати оскаржити результати.

У суді додали, що повістки лікарка не отримала, оскільки за місцем проживання її не застали. Наразі є рішення про примусовий привід жінки до суду, але якщо її не знайдуть то не зможуть вручити повістку, а жодної відповідальності за неявку їй не загрожує.

Нагадаємо, раніше було викладено відео ДТП, на якому видно, що Зайцева їхала на червоне світло.