Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Україна не братиме участі у Євробаченні-2019

Україна цьогоріч не братиме участі у міжнародному пісенному шоу «Євробачення», що відбудеться в Ізраїлі.

Відповідну заяву оприлюднила Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) 27 лютого.

У «Суспільному» зазначили, що теперішня переможниця Національного відбору MARUV відмовилася підписувати договір із мовником.

Від участі у шоу відмовилися й інші кандидати, котрі посіли четверте, третє і друге місця.

Цьогорічний відбір привернув увагу суспільства до зв’язків артистів із шоу-бізнесом Росії, пояснюють в НСТУ.

«Закони України не пропонують жодних обмежень щодо роботи виконавців та артистів на території Російської Федерації, попри великий суспільний запит на врегулювання цієї ситуації. У ситуації, що склалася, дотримуючись закону про Суспільне мовлення, а також в умовах надмірної політизації перебігу національного відбору Суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019», – заявили в НСТУ.

Нагадаємо, переможниця національного відбору «Євробачення-2019» Анна Корсун («MARUV») не поїде від України на міжнародний конкурс. 

До слова, 23 лютого жінка перемогла у національному відборі, отримавши 5 балів від суддів та 6 балів – від глядачів. Після виступу співачку запитали про гастролі в Росії, вона ж відповіла, що хоче музикою об’єднувати нації.

Також ЗМІ дізналися, що перед поїздкою в Ізраїль у співачки запланована низка концертів у країні-агресорі.

До дискусії, чи може MARUV представляти Україну на міжнародному конкурсі, приєдналися культурні і політичні діячі. Зокрема, Приходько попросила міністра культури Нищука зважати на проросійські настрої переможниці українського відбору.