Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

В Росії хочуть створити аналоги магазинів часів СРСР: у мережі обурення і глузування

Міністерство фінансів Росії пропонує створити в країні мережу магазинів безмитної торгівлі «Берізка» – аналогу магазинів, які працювали в СРСР. Там продавали здебільшого імпортні товари за іноземну валюту.

Якщо в Росії знову створять такі магазини, то робити покупки в них зможуть тільки ті, хто отримає акредитацію в МЗС Росії.

Дивіться курйозне відео про ремонт по-російськи

Володіти такими точками торгівлі зможуть зареєстровані в Росії компанії засновані «Головним виробничо-комерційним управлінням по обслуговуванню дипломатичного корпусу при МЗС Росії». Торгівля в таких магазинах відбуватиметься в рублях, доларах США і євро.

Така ініціатива російського Мінфіну обурила громадян країни, тож вони взялися в соцмережах всіляко висміювати та критикувати цю ідею.

А ви, холопи, думали, що «еліта» і далі ходитиме в одні магазини з вами і відмовлятиме собі в санкціонці? Ага, зараз. Знову здрастуй, радянська «Берізко»,
– написав Twitter-користувач Проф. Преображенский.