Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Відомі журналісти запускають цікавий проект про український футбол

Андрій Малиновський, Роберто Моралес і Лев Галушко порадують новою передачею про український футбол.

Інформаційний телеканал «Еспресо» перед стартом нового футбольного сезону запускає студійний проект за участю відомих журналістів Андрія Малиновського, Роберто Моралеса і Льва Галушко, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За інформацією Sport Arena, програма, присвячена українському футболу, буде виходити під назвою «Футбольний Формат» по п’ятницях і понеділках. Завдання передачі – незаангажовано висвітлювати події в українському футболі. Вихід пілотної програми намічений на п’ятницю, 26 липня, в вечірній прайм-тайм.

Андрій Малиновський і Роберто Моралес – знамениті екс-коментатори і екс-ведучі каналів «Футбол 1/2», з яким вони припинили співпрацювати, як і Віктор Вацко.

Андрій Малиновський почав працювати на ТРК «Україна», коли цей медіа-холдинг ще базувався в Донецьку. Він відомий своєю роботою, як коментатор матчів і ведучий різних програм на «Футбол».

Роберто Моралес, до приходу на канали «Футбол 1/2», був відомий по своїй роботі на каналі «Мегаспорт», де працював журналістом і ведучим програми «Відверто про Футбол».

Лев Галушко працював на каналі «Мегаспорт» і разом з Ігор Циганик і Роберто Моралесом був співведучим «Відверто про Футбол». Також він працював на ТРК «Україна» і був співведучим програми «Футбольний уїк-енд».

Українець Руслан Малиновський забив перший гол за Аталанту.

Трансляції матчів УПЛ: клуби розділилися на два табори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.