Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

«За зловмисні вчинки»: США і союзники готуються відповісти Росії

Сполучені Штати мають намір разом з союзниками протистояти «російській підривній діяльності та дестабілізації». Вашингтон заявляє про можливість колективних дій із партнерами «у відповідь на безвідповідальні і зловмисні вчинки, які підтримує Росія і її спецслужби».

Про це йдеться в заяві Держдепартаменту США, пише DW.

Читайте також:  Уряд США анонсував впровадження чергових санкцій проти Росії

Так, американські дипломати наголошують, що російські спецслужби за допомогою кібероперацій @продовжують намагатися підірвати демократичні вибори і делегітимізувати міжнародні організації.

Ясно, що агенти російської розвідки використовували бойову нервово-паралітичну речовину при спробі вбивства на території нашого найближчого союзника, – йдеться в заяві.

У Вашингтоні зазначають, що таким чином Москва порушила свої зобов’язання щодо Конвенцієї про заборону хімічної зброї.

До слова, 19 грудня у Сенаті США представили проект резолюції з вимогою до президента Дональда Трампа протидіяти агресії Російської Федерації на морі та протистояти побудові газопроводу «Північний потік-2». Також у документі є заклик до Російської Федерації забезпечити свободу навігації у Керченській протоці.