Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Заступник глави Нацполіції захищав на суді підозрюваних у злочинах на Майдані

Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич прийшов до Печерського районного суду Києва захищати своїх підлеглих підозрюваних у вчиненні злочинів на Майдані.

Про це передає «Громадське радіо«.

Фацевич зазначив, що його колег викликали для надання свідчень у якості свідків, а також у них проводили обшуки вдома.

За його словами, один з підозрюваних був старшим інспектором з особливих доручень відділу організації конвойної служби і охорони судів, другий — був начальником цього ж відділу.

«Ці працівники мені дуже потрібні, вони спеціалісти і вони не порушували закон. Я читав клопотання. Якщо я керівник і я бачив би, що вони до чогось причетні, я б тут не стояв зараз. Я їх безпосередній керівник, я прийшов їх підтримати», – повідомив заступник голови Нацполіції.

Як відомо, одного з поліцейських звинувачують у організації спецзасобів під час Революції гідності, які закуповувалися у Росії.

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура повідомила про підозру трьом екс-посадовцям МВС у виконанні наказів колишнього президента Віктора Януковича щодо перешкоджання проведенню мітингів у столиці в 2013-2014 роках.