Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit02/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 441

Зеленський: В України з Росією із «общего» залишився тільки кордон

Новообраний президент Володимир Зеленський вважає, що нормалізація відносин України і Росії можлива після того, як Київ отримає контроль над усім своїм кордоном, а окуповані території буде звільнено.

Про це Зеленський повідомив на Facebook, відреагувавши на заяву президента Росії Володимира Путіна про єдиний народ українців і росіян.

«Після будь-якого «до побачення» неодмінно настає «добрий день». Довго думав про «много общего» між Україною і Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «общего», – написав новообраний президент.

Вололдимир Зеленський вважає, що після повернення Україні контролю на всій протяжності кордону можна буде продовжити пошуки «общего». Він додав, що заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів жителям окупованих територій, утримання українців в полоні «ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами».

Зеленський також прокоментував рішення НТВ показати старе шоу з ним в якості ведучого.

«Хочу нагадати, що саме участь в телешоу зробила мене популярним в Україні і в кінці кінців допомогла стати обраним Президентом України. Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії», – додав новообраний президент.

Раніше повідомлялося, що земляк, бізнес-партнер і кращий друг Володимира Зеленського Сергій Шефір розповів про бажання новообраного президента переїхати з Адміністрації президента в «нормальний європейський прозорий офіс».