Опубликовано

Жилося краще: соратниця Януковича зробила скандальну заяву та отримала потужну відповідь

Скандальна соратниця екс-президента України Віктора Януковича Ганна Герман зробила скандальну заяву та отримала відповідь.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у Facebook українського політтехнолога Олексія Голобуцького.

Йдеться про те, що Герман виступила у суді на захист Януковича.

“Є вердикт суду, а є вердикт часу. І от цей вердикт часу звучить дуже коротко, дуже ясно і дуже переконливо. Всього одне речення: “За Януковича людям жилося краще”, – заявила Герман в ефірі NewsOne.

Жилося краще: соратниця Януковича зробила скандальну заяву та отримала потужну відповідь

“Люди – це таке, а от персонально Гані однозначно жилось краще. І звісно, що вона від щирого серця видала позитивну характеристику “вічнолегітимному”. Цікаво, чому характеристику зажадали саме від неї? Щось, чим ближчі парламентські вибори, тим молодша “натяжка” Гані. Так вона ризикує доперетягуватись до того, що в список не візьмуть – іди, дівчинко, цукерку смокчи!”, – написал Голобуцький.

Як відомо, у справі про держзраду Януковича відбулося 89 судових засідань, допитали 52 свідків. Сам Янукович не виступив у суді з заключним словом. Причина – за його словами, він отримав серйозні травми, граючи в теніс. Захист Януковича стверджує, що суд порушив процедуру попередження про судове засідання, що нібито ставить під сумнів легітимність вироку суду.