Опубликовано

Журналісти звинуватили Сюмар у тиску

Рух «Чесно» звинуватив голову Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторію Сюмар в спробі тиску на редакцію ЗМІ в зв’язку з публікацією про нерухомість її матері.

Відповідну заяву було опубліковано на сайті «Чесно».

«Ми відчули тиск з боку голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар, яка була однією з співзасновниць руху «Чесно». Після наших публікацій про незадекларований будинок на ділянці матері народного депутата, замість того, щоб дати руху «Чесно» публічну відповідь на виниклі питання, Сюмар намагалася вийти різними шляхами на редакцію і керівництво ГО «Центр ЮЕЙ», зокрема на Олега Рибачука, щоб перевести спілкування в неформальну площину», – йдеться в заяві.

Водночас Сюмар повідомила, що представник організації «Центр ЮЕЙ» Олег Рибальчук сприйняв її пропозицію про зустріч як спробу тиску на ЗМІ.

Нагадаємо, мати народного депутата України Вікторії Сюмар (фракція «Народний фронт») Лідія Мельник стала володаркою елітного особняка в селі Михайлівська Рубежівка на Київщині, не маючи для цього достатній рівень доходів.