Комментариев нетОпубликовано

АП проти серіалу Зеленського: Журналіст опублікував відео-фіксацію листування нардепа від БПП

Журналіст телеканалу 1+1 Олександр Дубінський опублікував відео-фіксацію листування між народним депутатом Олександром Черненком (фракція «Блок Петра Порошенко») і помічником президента Петра Порошенка, в якому обговорюється план з недопуску на телеекрани серіалу «Слуга народу-3» із шоуменом Володимиром Зеленським у головній ролі.

Відповідне відео опубліковано на Facebook-сторінці журналіста Dubinsky.pro.

Сам Дубинський назвав цей запис обіцяними доказами того, що листування – не фейк.

«У цій відео-фіксації ви можете в реальному часі прослухати аудіо-повідомлення, які Черненко адресує Порошенку, і які він визнав реальними. Ці аудіо-повідомлення знаходяться в тому же самому листуванні, яке Черненко і «порохоботи», що йому підспівують, називають «фейком». Там же – і згадка про участь у кампанії проти Зеленського «Радіо Свобода», – йдетьсяв підписі до відео.Нагадаємо, 13 лютого Комітет виборців України попросив Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм та серіал «Слуга народу» та інші фільми та авторські програми з кандидатами в президенти України на предмет відповідності законодавству.

Водночас журналіст 1+1 Олександр Дубинський опублікував у соцмережі листування нардепа від БПП Черненком з помічником Порошенка, заявивши, що ідея перевірити серіал Зеленського надійшла від Адміністрації президента. Пізніше його назвали фейком. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *