Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Батько Гандзюк звинуватив Луценка в оприлюдненні протоколів судово-медичної експертизи

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор звинуватив генерального прокурора Юрія Луценка в оприлюдненні протоколів судово-медичного дослідження тіла доньки.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я не хочу, щоб півсвіту читало, який у Каті був мозок, печінка, нирки. Я маю на це право. Це аморально, дико, неприпустимо. Автори «зливу» пани Луценко та Черевко. Не папарацці, не журналюги-авантюристи, а генеральний прокурор країни та його помічник», – зазначив Віктор Гандзюк.

Він додав, що планує позиватися до суду за завдання моральної шкоди.

Батько активістки також засудив зміну кваліфікації справи доньки – з убивства на завдання тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

«Я лікар, я багато років займаюся лікуванням ран і я скажу вам, що шансів врятувати Катю від такого опіку було менше, ніж після вогнепального поранення. Ви пишете, що все пояснили батькам. Це неправда», – написав Гандзюк, звертаючись до прокурора у справі вбивства активістки Володимира Парового.

Таким чином він прокоментував інтерв’ю Парового, де прокурор обстоював зміну кваліфікації та стверджував, що пояснив позицію Генеральної прокуратури батькам покійної.

Він також розкритикував рішення ГПУ відпустити підозрюваного в організації замаху Ігоря Павловського під домашній арешт.

Нагадаємо, під будинком генерального прокурора Юрія Луценка активісти проводили акцію через відсутність результатів розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *