Комментариев нетОпубликовано

Геращенко вибачається перед затриманим поліцією Новіковим і обіцяє компенсацію

Народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко вибачився перед Миколою Новіковим, після того як із останнього були зняті підозри в нападі на Катерину Гандзюк.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Він визнав, що співробітники поліції та прокуратури поспішили із затриманням і звинуваченням Новікова без належних на те підстав, а суддя не знайшов у собі сил відмовити правоохоронцям у його затриманні.

Тому, додав Геращенко, за це всім причетним доведеться понести відповідальність, передбачену законом. Зокрема, в поліції і прокуратурі повинні бути проведені службові розслідування щодо тих співробітників, чиї дії призвели до його затримання.

Для цього, як стверджує нардеп, він скерує відповідні депутатські запити генеральному прокурору Юрію Луценку та начальнику Національної поліції Сергію Князєву, а також до Вищої ради правосуддя з приводу дій судді, який взяв Новікова під варту.

«Микола Новіков має повне право отримати матеріальну компенсацію за час проведений в СІЗО за законом «Про порядок відшкодування шкоди завданої громадянинові незаконними діями правоохоронних органів. Рекомендую йому так і вчинити», – додав нардеп.

Нагадаємо, на початку серпня народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко мав геть протилежну думку щодо затримання поліцією Миколи Новікова. Тоді він вимагав вибачень у кожного, хто сумнівався в професіоналізмі поліції, якій на затримання Новікова «знадобилося всього три доби».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *