Комментариев нетОпубликовано

Гриценко запевняє, що не обіцяв жодних посад Садовому, Гнапу і Добродомову

Кандидат у президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко стверджує, що не обіцяв у разі своєї перемоги на виборах ніяких посад тим кандидатам, які відмовилися від участі в передвиборних перегонах на його користь.

Про це він заявив про це в ефірі телеканалу 1+1.

«Я вдячний їм. Якщо вас цікавлять посади, то посади навіть не обговорювалися. Може, це дивно. Це підтвердить і Андрій Іванович Садовий та Дмитро Добродомов. Жодної посади ми не обговорювали», – сказав політик.

Гриценко також зазначив, що у разі перемоги має намір призначити на посаду генерального прокурора колишнього заступника голови цього відомства Давида Сакварелідзе.

«Це людина, яка має нульову толерантність до корупції, яка відчуває жорстко справедливо-несправедливо, яка, на відміну від нинішнього балаболки, має юридичний диплом – навчалася не тільки в Грузії, а і в Японії та Британії», – наголосив кандидат у президенти.

На посаді голови Національного банку Гриценко хоче бачити Олександра Савченка, головою Служби безпеки України колишнього першого заступника голови спецслужби Віктора Тропака, міністром оборони – полковника запасу Івана Апаршина, а міністром закордонних справ – нардепа Світлану Заліщук.

Нагадаємо, 1 березня мер Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на посаду президента України на користь Гриценка. Про таке ж рішення заявив кандидат від партії «Сила людей» Дмитро Гнап.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *