Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Київрада дозволила вмішувати школярів і студентів в «політичні ігри»

Київська міська рада відмовилася заборонити всі форми політичної діяльності і політичної агітації в навчальних закладах Києва.

Про це повідомляють «Українські новини«.

Згідно з повідомленням, депутати провалили голосування за даний проект, яким пропонувалося встановити, що на території загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва не допускається поширення реклами політичного характеру і здійснення політичної агітації

У проекті документа зазначається, що для забезпечення належного здійснення навчально-виховного процесу законодавство встановлює ряд засадничих гарантій, однією з яких є недопущення перетворення загальноосвітніх навчальних закладів в поле для ведення суспільно-політичної діяльності.

Так, згідно з чинним законодавством, одним із принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Як повідомлялося раніше, столичний мер Віталій Кличко доручив перевірити всі навчальні заклади і дитячі установи в Києві на дотримання правил пожежної безпеки.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *