Комментариев нетОпубликовано

Крах на ринку валют: з курсом гривні почало відбуватися дивне

В Україні курс долара в середу, 17 квітня, знизився на 5 копійок.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 26,93 грн/$, свідчать дані банківських установ.

Водночас середній курс продажу євро в банках знизився на 3 копійки і становить 30,50 грн/€.

Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо долара на позначці 26,72 грн/$. Порівняно з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 9 копійок.

Курс гривні щодо євро НБУ встановив на рівні 30,20 грн/€. Таким чином, за день європейська валюта подешевшала на 13 копійок.

Раніше повідомлялось, що Національний банк України оприлюднив офіційні курси валют на вівторок, 16 квітня – основні валюти дещо додали в ціні по відношенню до української гривні.

Нагадаємо, аналітики інвестбанку Morgan Stanley очікують, що до кінця 2019 курс гривні знизиться по відношенню до долара з сьогоднішніх рівнів на 4 грн – до 31 грн/$.

Разом із тим, як повідомляв раніше директор Інституту соціально-економічної трансформації та експерт групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ Ілля Несходовський, істотної девальвації гривні навесні бути не повинно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *