Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Курс долара рекордно впав: скільки коштує валюта в Україні

Національний банк України відновив офіційний курс основних валют на 30 липня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідна інформація розміщена на сайті регулятора.

Якщо порівнювати курс з попереднім банківським днем, то долар подешевшав на 18 копійок. Подешевшав також і євро – на 26 копійок.

Офіційний курс основних валют на 30 липня:

Долар коштує 25,25 гривень за одиницю валюти.

Євро коштує 28,07 гривень за одиницю валюти.

Курс долара рекордно впав: скільки коштує валюта в Україні

Нагадаємо, декількома днями раніше, 26 липня, Національний банк України встановив найнижчі показники курсу валют за 2019 рік. На той день ціна долара становила 25,49 грн, євро — 28,32 грн.

29 липня Національний банк України встановив курс основних валют, за яким долар подешевшав на п’ять копійок. Середній курс гривні до американської валюти у продажу був встановлений на рівні 25,64 грн/$. У той же час середній курс продажу євро в банках підвищився на 2 копійки і становить 28,67 грн/€.

Як повідомлялося раніше, влітку в Україні гривня традиційно зростає в ціні, а долар падає. В цьому році сезонне зміцнення національної валюти спостерігається більше звичайного. Експерты прогнозують, що до зими гривня ослабне, але обвальної девальвації очікувати не варто. Експерти називають кілька причин, чому цього літа гривня зміцнилася сильніше звичайного. В першу чергу це пов’язують з проведенням президентської та парламентської кампаній і підвищеним інтересом нерезидентів до облігацій внутрішньої державної позики. Важливу роль у притоку валюти в країну грає агропром з часткою експорту близько 40%. Серйозною підмогою для зміцнення гривні також стали грошові перекази від трудових мігрантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *