Комментариев нетОпубликовано

На планеті зафіксоване рекордне підвищення температури за останні 2 тисячі років

Глобальне потепління дається взнаки – швидкість потепління на планеті перевищує схожі ситуації протягом останніх двох тисяч років, зафіксоване рекордне підвищення температури.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Nature.

Науковці дійшли висновку, що швидкість потепління на планеті перевищує схожі ситуації протягом останніх двох тисяч років. Саме це і спростовує теорії кліматичних експертів, які побудовані на моделі ключових епох: наприклад, Римський кліматичний оптимум, який тривав від 250 до 400 г. н.е. і приніс теплу погоду по всій Європі або знаменитий Малий льодовиковий період, який знижував температуру з 1 300 років протягом століть. Якщо вірити в це, тоді зараз, відповідно до моделі, теплі пори.

Але разом із тим, є три нових дослідження, які спростовують цю теорію. Експерти створили кліматичні умови, які існували останні дві тисячі років. Для складання цієї карти вчені використовували деревні кільця, корали, відкладення в озерах.

Експеримент довів, що жодне з перелічених кліматичних явищ не відбувалося в глобальному масштабі. Наприклад, Малий льодовиковий період досяг свого піку в Тихому океані в 15 столітті, а в Європі лише в 17 столітті.

«Ми бачимо, що найтепліший період за останні 2 тис. років відбувся протягом 20-го століття і поширився на більш ніж 98% земної кулі. Це є переконливим доказом того, що антропогенний глобальне потепління не тільки не має аналогів по абсолютній температурі, але і безпрецедентно в контексті останніх 2000 років », – резюмували фахівці.

Таким чином, рекордне підвищення температури, яке спостерігалося у Європі у липні, є проявом глобального потепління.

Нагадаємо, Європейське космічне агентство показало, як виглядає рекордна спека в Європі з космосу. Знімок, складений на основі даних з радіометра Sentinel-3, опублікований на сайті міжнародної організації. У кадрі зафіксовано температуру земної поверхні: найвища спостерігається у Франції, Іспанії та Італії.

А тим часом стало відомо, що аномальна спека із Західної Європи прийде і до України. За даними відомого синоптика Наталки Діденко, аномальна спека рухається хвилею в бік до центру та сходу Європи, високі градуси збережуться на півдні.

“України також торкнеться південна гаряча хвиля. Проте відразу хочу всіх заспокоїти, що французьких і бельгійських 40 градусів і вище у нас не очікується”, – заявляє Діденко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *