Комментариев нетОпубликовано

«Нафтогаз» запропонував знизити ціну на газ для населення на умовах ПСО

НАК «Нафтогаз України» розіслала контрагентам додаткові угоди, які містять нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків).

Про це повідомляє Департамент з комунікацій НАК «Нафтогаз України».

«Ціна визначена з урахуванням вимог урядових постанов від 8 травня 2019 р. №380 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. №293» та від 19 жовтня 2018 р. № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ціна складає 5 990 гривень за тис. куб. м без урахування ПДВ і вартості доставки. Нова ціна на 245 гривень за тис. куб. м або майже на 4% нижче ніж та, що діяла у квітні.

«Раніше постановою № 867 передбачалось, що вартість газу для потреб населення на умовах ПСО з 1 травня мала становити 7184,8 гривень за тис. куб. м без ПДВ і вартості транспортування», – нагадують у «Нафтогазі».

Нагадаємо, «Нафтогаз» з 1 травня знизив ціни на газ для населення на 300 гривень – з 8550 до 8247 гривень за тисячу кубометрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *