Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/polit/zampolit.com.ua/www/wp-content/themes/storefront/inc/storefront-template-functions.php on line 440
Комментариев нет

Підпал будинку Гонтаревої: політолог пояснив, що за цим може критись

Про інциденти з Валерією Гонтаревою, її зв’язок з Ігорем Коломойським та дочасні вибори мера Києва – в прямому ефірі 24 каналу розповів політолог Олег Саакян.

Про зв’язок Гонтаревої та Коломойського

– Націоналізація «Приватбанку» – це основне, що пов’язує Коломойського та Гонтареву. Окрім цього, у Гонтаревої є певна інформація, що стосується справ ліквідації банків. 

До слова: Чому Гонтаревій може бути вигідне псування власного майна

– Я думаю, що тут йдеться не лише про гроші. «Приватбанк» для Коломойського – це його дітище, над яким він працював не один рік зі своєю командою. Відповідно, для нього це трішки більше, ніж гроші. Це ще символічний капітал, це ще справа його життя, це ще можливості.

Що відомо про націоналізацію «Приватбанку»? Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів «Приватбанку», вирішив націоналізувати найбільший на українському ринку банк. Для того, щоб врятувати його, держава здійснила докапіталізацію на понад 155 мільярдів гривень. Ексвласники банку вважають націоналізацію незаконною. Судові суперечки тривають й досі.

– Але всю цю ситуацію, я б не зводив до Коломойського, тому що слідство не дало своїх відповідей. Це одна з ключових версій, яку висуває пані Гонтарева щодо збігів навколо «33-х нещасть», які спіткали її останнім часом. Але ж це не єдина версія.

Дивіться відео про підпал будинку Валерії Гонтаревої: 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *