Комментариев нетОпубликовано

Поліцейського начальника, який шкодував, що журналістку «1+1» «ще мало побили», знову підвищили

«Несподіваний поворот у справі про побиття нашої знімальної групи на Донеччині!» – зауважила з цього приводу спеціальний кореспондент новин «1+1» Наталія Нагорна

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на посаду заступника голови Національної поліції – начальника Головного слідчого управління призначено полковника поліції Віталія Невгада.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Нагадаємо, 20 липня пан Невгад був призначений начальником поліції Донеччини. Спеціальний кореспондент новин «1+1» Наталія Нагорна тоді з гіркою іронією привітала Донеччину з новопризначеним начальником поліції області – Віталієм Невгадом. Адже саме до нього, на той час ще заступника начальника поліції Донецької області, вона звернулася щодо розслідування нападу донецьких поліцейських на знімальну групу «1+1», що стався 6 липня під Мар’їнкою.

І от – нове підвищення донецького поліціянта.

«Несподіваний поворот у справі про побиття нашої знімальної групи на Донеччині!» – написала з цього приводу Наталія Нагорна на своїй сторінці у Facebook. —   Виклавши сумну історію свого спілкування із паном Невгадом, спецкор новин «1+1» розповіла: коли його підвищили до начальника поліції Донеччини, вона «була в шоці і зателефонувала спитати, в чому справа».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *