Комментариев нетОпубликовано

Політолог розповів, що чекає на Ситника і Холодницького після виборів

Політолог Кирило Молчанов заявив, що директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький можуть піти у відставку після виборів.

Таку думку він висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що відновлення справи проти Ситника і Холодницького за рішенням суду ні до чого не приведе.

«По-перше, дуже складно процесуально кого-небудь з них зняти, для цього потрібно проводити розслідування, а потім конкурс. Це практично не піддається реалізації на найближчому етапі. По-друге, Ситник і Холодницький як би пов’язані одним ланцюгом. Вони знаходяться в залежності один від одного. Ситнику і Холодницькому буде простіше домовитися, ніж разом «йти на дно», – пояснив Молчанов.

Політолог зазначив, що до закінчення періоду виборів і політичних перестановок директору НАБУ і главі САП нічого не загрожує. За його словами, він не виключає, що після виборів буде проведено аудит НАБУ, після якого Ситник подасть у відставку. Молчанов додав, що ймовірно така ж доля чекає і Холодницького.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва 7 березня відмовився зобов’язати НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо судді Оболонського суду Києва Тетяни Демчини, колишньої дружини першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *